Slevový kód pro nomády naleznete v textu.

V dospívání jsem zcela propadl windsurfingu a vítr mě zavál až do Řecka 🇬🇷. Měl jsem možnost procestovat nejen nejvyhledávanější větrná místa a krásné pláže, ale nevědomky i regiony, vyhlášené pěstováním oliv.

První litry lokálního olivového oleje jsem pro osobní potřebu dovážel osobákem, zcela nacpaným windsurfingovým vybavení. Později dodávkou upravenou pro bydlení a nakonec plnohodnotným obytným vozem. Jak se zvětšoval můj dopravní prostředek, zvětšoval se i objem oleje, po kterém rodina a přátelé dychtili. Tehdy jsem ještě netušil, jak výjimečnou kvalitou olej z Kréty, kterou jsem si oblíbil, disponuje.

Seznámil jsem se s dřinou, kterou obnáší pěstování oliv, jejich následná sklizeň a výroba oleje. Později zjistil, za jaké “ponižující” ceny 😡 nákupčí olej od malopěstitelů vykupují, musel jsem něco podniknout. Nyní provozuji malý e-shop, zaměřený na nejkvalitnější olivový olej přímo od malopěstitelů – Olejodfarmare.cz

Kdybych měl sám vypěstované olivy, případně již stáčený olivový olej prodat za běžnou (potupnou, ponižující, urážlivou…) cenu výkupů, prostě naprosto nesmyslně nízkou… Nechal bych olivy raději přezrát, spadnou na zem a zetlít.

⚠️ pro vás nomády slevový kupón “tec4camper” (sleva 20 %) ⚠️

Kdo by si chtěl vyzvednou olej osobně, určitě doražte! Uvařím vám kafe a pokecáme o obytkách ☕😉👍