K vytvoření tohoto blogu mě nejvíc motivovaly výzvy, se kterými jsme se sám při cestách obytným vozem setkal, a nejen při cestách, ale i při pořizování a jeho údržbě. Nabyté zkušenosti chci sdílet s ostatními, abyste neopakovali moje chyby. Tento blog určitě není jen o obytných autech, ale místem, kde s vámi mohu sdílet zážitky z cest (bez ohledu na dopravní prostředek) a také svobodně vyjadřovat svůj názor i k tématům, která s obytnými vozy, ani cestováním nesouvisí.

O mně

S rodinou žijeme v Praze, kde také pracuji v IT. S obytným vozem podnikáme cesty především za větrem, protože naší vášní je windsurfing. Nejoblíbenějším cílem našich výprav je již několik let Řecko.

MAREK VEJROSTA

m.vejrosta@gmail.com

Klidně se zeptejte

U jednotlivých článků můžete přidávat komentáře, na které se snažím odpovídat. Pokud se ale na něco chcete zeptat neveřejně, nebo mi třeba dát námět na zajímavý příspěvek, právě zde mi můžete napsat.

Spolupráce

Pokud máte produkty, nebo služby, která by mohly čtenáře blogu zajímat, jsem otevřený spolupráci. Reklamu na mobilního operátora, životní pojištění a hrnce se dnem co nepřipaluje si vystavte na svůj blog 🙂